زائر بحرینی: حرم امام خمینی(س) بسیار باصفا و روحانی است

زائر بحرینی:  حرم امام خمینی(س) بسیار باصفا و روحانی است

زائر بحرینی گفت: حرم امام خمینی(س) بسیار باصفا و روحانی است و امیدوارم ایشان شفیع ما در روز قیامت باشند.

عمار فهدی، زائر بحرینی، پس از ادای نماز و قرائت زیارتنامه، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س) گفت: بحرینی‌ها به خصوص شیعیان این کشور به امام خمینی(س) بسیار علاقه‌مندند و ایران را کشور دوم خود می‌دانند.
این زائر بحرینی که به همراه دوستانش در حرم امام خمینی(س) مشغول خواندن نماز و دعا بود ادامه داد: در زمان جنگ تحمیلی عراق بر علیه جمهوری اسلامی ایران شاهد بودیم عده‌ی زیادی از جوانان عراقی که هنوز امام خمینی(س) را مرجع تقلید خود می‌دانستند، در مخالفت با سیاست‌های صدام به زندان افتادند و این نشاندهنده‌ی عشق و علاقه‌ی شیعیان به مقام شامخ امام خمینی(س) بود.
وی با اشاره به اینکه صدام نتوانسته بود میان امام خمینی(س) و عراقی‌ها فاصله بیاندازد، گفت: اسلام مرز ندارد، برادران و خواهران مسلمان همه جا یکدیگر را دوست دارند و این عشق را امام خمینی(س) در دل‌ها ایجاد کرد.
این زائر بحرینی در پایان خاطرنشان کرد: من در مقطعی نیز در مصر به تحصیل پرداختم و آن‌ها برای من از شخصیت امام بسیار گفتند و من هم در مورد ایشان کتاب‌ها و مطالبی خواندم و به شخصیت و افکار امام علاقه‌مند شدم و تاکنون نیز کتاب‌ چهل حدیث و آثار دیگری از ایشان را مطالعه کردم.

 
مطالب مرتبط: