زائر شیرازی: امام خمینی(س) هدف بزرگی داشت و برای رسیدن به آن تلاش کرد

زائر شیرازی: امام خمینی(س) هدف بزرگی داشت و برای رسیدن به آن تلاش کرد

 زائر شیرازی گفت: امام خمینی(س) هدف بزرگی داشت و برای رسیدن به آن تلاش کرد

زهره همتی، زائر شیرازی که به همراه دوستش در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) حضور یافته، پس از ادای احترام به مقام شامخ امام،و ادای نماز و قرائت زیارتنامه، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی (س)، در خصوص علت حضور خود در این مکان مقدس گفت: ما به قصد زیارت حرم امام خمینی(س) و همچنین برقراری ارتباط قلبی با ایشان برای دومین بار به زیارت این حرم مطهر آمده‌ایم و اگر عمری باقی باشد، بازهم خواهیم آمد.
وی ادامه داد: حقیقتأ، امام خمینی(س) شخصیت بزرگی است و همه مسلمانان و حتی غیرمسلمانان به این موضوع اقرار می‌کنند، نه صرفأ شیعیان و یا سنی مذهبان، بلکه ایشان دارای شخصیت جهانی هستند.
این زائر شیرازی با اشاره به اینکه امام، تحول اساسی در ایران رقم زد، افزود: امام خمینی(س) شخصیت بسیار بزرگی بود، البته ادای کلمه بزرگ شاید در لغت چندان به نظر نیاید اما در تجزیه و تحلیل‌ها باید بیشتر از این در ابعاد شخصیتی این رهبر برجسته تأمل کرد.
وی بیان کرد: من در زمان رحلت امام خمینی(س) دانش‌آموز بودم و به خوبی در خاطر دارم که در آن‌زمان، در همه‌ی شهرها و روستاهای کشور، برای ایشان مجلس عزاداری برپا شد که در نوع خود با شکوه و بی نظیر بود.
وی همچنین در خصوص بنای حرم مطهر امام راحل نیز اظهار داشت: الحق و الانصاف که این بنا در خور مقام و شخصیت والای بزرگ مردی چون امام خمینی(س) است که با کفر و ظلم و استبداد مبارزه کرد. 
 
مطالب مرتبط: