زائر عراقی: پدرم در نجف کتابی از حضرت امام خمینی هدیه گرفت

زائر عراقی:  پدرم در نجف کتابی از حضرت  امام خمینی هدیه گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی (ره) :حسین النجفی، زائر عراقی که به همراه همسرش ، در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) حضور یافتند، پس از ادای احترام به مقام شامخ امام، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی، در خصوص علت حضور خود در این مکان مقدس گفت:  از بغداد برای زیارت حرم مطهر امام خمینی(س) به همراه همسرم به ایران آمده ام.

حسین النجفی، زائر عراقی گفت: در زمانی که امام خمینی در نجف اشرف در تبعید به سر می‌برد، من به همراه پدرم به دیدار ایشان رفتیم و امام یک جلد کتاب به پدرم هدیه داد و من از این بابت خیلی خوشحال شدم.

وی تشریح کرد: من معتقدم ایران، سند اثبات حقانیت شیعه است و با توجه به اینکه در حال حاضر، وضعیت عراق چندان مطلوب نیست، امیدوارم با دعا و کمک مردم ایران، کشور ما هم تبدیل به مکان امنی برای حضور شیعیان در کنار قبور امامان معصوم شیعه، در نجف و کربلا و کاظمین و سامرا باشد.

این زائر عراقی ادامه داد: درکودکی، زمانی که امام را ملاقات کردم همیشه آرزوی دیدن دوباره ایشان را داشتم که متاسفانه میسر نشد تا اینکه امسال توانستم بعد از مراسم ازدواجم و برای ماه

عسل، به ایران مسافرت کنم و مشتاق بودم که به زیارت مزار ایشان بیایم، البته ما در نظر داریم به شهرهای اصفهان و مشهد هم سفر و از این شهرها دیدن کنیم.

مطالب مرتبط: