زائر البرزی؛ امام خمینی(س) شخصیتی جهانی بود

زائر البرزی؛   امام خمینی(س) شخصیتی جهانی بود

صدیقه سعیدی، زائر البرزی که به همراه دوستانش در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) حضور یافتند، پس از ادای احترام به مقام شامخ امام، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی (س)، در خصوص علت حضور خود در این مکان مقدس گفت: ما به قصد زیارت حرم امام خمینی(س) و همچنین برقراری ارتباط قلبی با ایشان برای سومین بار به زیارت حرم مطهر ایشان آمده‌ایم و اگر عمری باقی باشد، بازهم خواهیم آمد.

وی ادامه داد: حقیقتأ، امام خمینی(س) شخصیت بزرگی است و همه مسلمانان و حتی غیرمسلمانان به این موضوع اقرار می‌کنند، نه صرفأ شیعیان و یا سنی مذهبان، بلکه ایشان دارای شخصیت جهانی هستند.
این زائر البرزی با اشاره به اینکه امام، تحول اساسی در ایران رقم زد، افزود: امام خمینی(س) شخصیت بسیار بزرگی بود البته ادای کلمه بزرگ شاید در لغت چندان به نظر نیاید اما در تجزیه و تحلیل‌ها باید بیشتر از این در ابعاد شخصیتی این رهبر برجسته تأمل کرد.
وی بیان کرد: من در زمان رحلت امام خمینی(س) دانش‌آموز بودم و به خوبی در خاطر دارم که در آن‌زمان، در همه‌ی شهرها و روستاهای کشور، برای ایشان مجلس عزاداری برپا شد که در نوع خود با شکوه و بی نظیر بود.
 
مطالب مرتبط: