زائر عراقی: شیوه‌ی امام خمینی(س) نجات بخشی مسلمانان جهان بود

زائر عراقی:  شیوه‌ی امام خمینی(س) نجات بخشی مسلمانان جهان بود

زائر عراقی: شیوه‌ی امام خمینی(س) نجات بخشی مسلمانان بود و ایشان چهره‌ی واقعی تشییع را به جهان نشان داد و از ظلم پرده برداشت، امام، شیعه را در جهان زنده کرد، در صورتی که تا قبل از انقلاب، کسی تشییع را نمی‌شناخت.

حیدر علی محسن، زائر عراقی، پس از ادای احترام به مقام شامخ امام، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی (س) گفت: چند بار به زیارت حرم مطهر امام خمینی(س) مشرف شده‌ام است و باید اعتراف کنم؛ تعداد دفعاتی که به اینجا آمده‌ام از شمارش خارج است.
این زائر عراقی خاطرنشان کرد: زمانی که امام رحلت کردند ما نوجوان بودیم، اما از طریق رسانه‌ها این خبر را شنیدیم و مراسم تدفین و تشییع امام را هم تلویزیون نشان می‌داد و در آنجا نیز مراسم ترحیم برگزار کردیم که این خاطرات به خوبی در ذهن من نقش بسته است.
وی دررابطه با شخصیت امام خمینی(س) گفت: امام چه قبل از وفات و چه بعد از آن، شخصیت شناخته شده‌ای در جهان داشت و در حال حاضر نیز دارد و در این موضوع هیچ حرفی نیست. 
این زائر عراقی خاطرنشان کرد: شکر خدا با وجود مقام معظم رهبری و خدمتگزاران دلسوز در کشور ایران نا امنی وجود ندارد، البته ما هر روز در اخبار می‌شنویم که قرار است توسط دشمنان، حمله‌ی نظامی به ایران انجام شود و ما از این بابت برای شیعیان و ایرانیان بسیار ناراحتیم، ما همیشه دلواپس این هستیم که اگر روزی دشمن به ایران حمله کند شیعیان کجا می‌روند و پناه‌گاهی ندارند، اما مشاهده می‌کنیم این ترس در ایران اصلا وجود ندارد و مهمترین دلیل آن نیز داشتن پشتوانه‌ی قوی و رهبر معظم انقلاب است که شما از تهدیدها نمی‌هراسید و معتقدید که اگر کشته شوید در راه خدا کشته می‌شوید و این نهایت آرزوی هر شخصی است.
 
مطالب مرتبط: