زائر مشهدی: ما هنوز هم سرباز امام خمینی(س) هستیم

زائر مشهدی:  ما هنوز هم سرباز امام خمینی(س) هستیم

زائر مشهدی گفت:ما هنوز هم سرباز جان بر کف امام خمینی(س) هستیم.

عقیل کاهلی، زائر مشهدی که از سفر پربرکت کربلای معلی و اربعین بازگشته است، پس از ادای نماز و زیارت به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حرم مطهر امام خمینی(س) گفت: ما سرباز امام خمینی(س) بودیم و هرگاه که بتوانیم نیز به زیارت مرقد مطهر امام راحل مشرف می‌شویم. 
این زائر مشهدی خاطرنشان کرد: ما در نجف اشرف، به بازدید از خانه‌ای که امام خمینی(س) در آنجا سکونت داشتند پرداختیم و توانستیم زندگی ایشان را از نزدیک ببینیم و با روش و منش امام بیشتر آشنا شویم.
عقیل کاهلی با لحنی بغض‌آلود ادامه داد: ما مشاهده کردیم امام خمینی(س) در نهایت سادگی و اما در عین حال آگاهانه زندگی کرد و در مسائل دینی با کسی شوخی نداشت و دفاع از مظلوم در اولویت کارهای ایشان بود.
وی ادامه داد: من امام خمینی(س) را از زمانی که دانش‌آموز بودم شناختم و بعد از سال 57 نیز وارد بسیج و سپاه شدم و همچنین به عشق امام خمینی(س) به جبهه رفتم و اکنون هم آمده‌ام که اعلام کنم سرباز وفادار امام و پیرو مقام معظم رهبری هستم.
این بازنشسته ی سپاه که مداح است، در ادامه اشعاری را از امام خمینی(س) تلاوت کرد و باعث تلطیف فضای روحانی حرم مطهر امام خمینی(س) شد و همچنین بیان کرد: هربار که در عتبات عالیات به مداحی می‌پرداختم و شعری می‌خواندم به یاد امام و شهدا بودم و برای شادی روح آنها صلوات می‌فرستادم.
 
مطالب مرتبط: