مرزبانان آذربایجان شرقی با آرمان‌های والای امام راحل تجدید میثاق کردند

مرزبانان آذربایجان شرقی با آرمان‌های والای امام راحل تجدید میثاق کردند

بیش از 40 نفر از پاسداران سپاه ارومیه، با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(س) با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

علی‌وردی، مسئول آماد و پشتیبانی سپاه ارومیه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) اظهار داشت: مرزداران آذربایجان شرقی همواره در پی به دست آوردن فرصتی هستند تا جهت تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی حضور به هم رسانند و امروز بسیار خوشحالیم که این فرصت برای ما به وجود آمد تا با امام خویش دیدار کنیم.
وی تاکید کرد: مرزداران سپاه ارومیه که در ناحیه‌ی کوه‌های آذربایجان غربی از مناطق مرزی حفاظت می‌کنند، همواره خود را پاسدار حریم ولایت و مدیون انقلاب و امام می‌دانند.
مسئول آماد و پشتیبانی سپاه ارومیه خاطرنشان کرد: این مرزداران، در نقطه ی صفر مرزی و در شرایط بسیار سخت و در حالی که سرمای هوا در این منطقه به چندین درجه زیر صفر می‌رسد، به مبارزه با کسانی می‌پردازند که چشم طمع به این آب و خاک دوخته‌اند و همچنین به حفاظت و مرزبانی شبانه‌روزی می‌پردازند.
وی افزود: امیدواریم دعای امام راحل، مقام معظم رهبری، شهدا و همچنین مردم قدرشناس ایران اسلامی همواره یار و یاور مرزبانان ایران اسلامی باشد.
 
مطالب مرتبط: