زائر تبریزی؛ یکی از اهداف مهم امام خمینی(س) اشاعه‌ی فرهنگ عفاف و حجاب بود

زائر تبریزی؛  یکی از اهداف مهم امام خمینی(س) اشاعه‌ی فرهنگ عفاف و حجاب بود

آمنه مقدم، زائر تبریزی که به همراه همسرش در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی حضور یافته، پس از زیارت و قرائت فاتحه به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س) گفت: ما قبل از انقلاب امام خمینی (س) را شناختیم و همواره پیرو راه ایشان بودیم و به این موضوع افتخار می‌کنیم.

این زائر تبریزی ادامه داد: امام خمینی(س) با حمایت مردم، انقلاب بزرگ اسلامی را رقم زد و انسانیت و اخلاق را بار دیگر به جامعه بازگرداند و باید آموزه‌های این امام و رهبر بزرگوار را قدر بدانیم و آن را الگو و سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی با بیان اینکه شهدای بزرگوار با پیروی از امام راحل با تقدیم خون خود شجره‌ی طیبه‌ی جمهوری اسلامی ایران را آبیاری کردند، افزود: باید با برگزاری مراسم و برنامه‌های مختلف، ویژگی‌ها و هدف امام خمینی(س) را به نسل جوان منتقل کنیم و  مهمترین هدف ایشان نیز اشاعه ی فرهنگ اهل بیت(ع) بود.
مقدم با بیان اینکه رهبری مدبرانه امام موجب شد تا دین اسلام بار دیگر در ایران احیا شود، اظهار کرد: حکومت جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با رأی و خواسته مردم برپا شد و امام خمینی(س) به‌خوبی نظام اسلامی را هدایت و رهبری کردند.
وی ادامه داد: صدور انقلاب اسلامی یکی از اهداف مهم امام خمینی(س) بود که خوشبختانه در نقاط مختلف دنیا، حرکت بی‌نظیر امام در برپایی انقلاب اسلامی الهام‌بخش بوده است.
 
مطالب مرتبط: